Başkanın Mesajı

Değerli iş Ortaklarımız,

Sunduğumuz ürünlerin ve değerlerin karşılık görmesi, sizlerin zihninde ve gönlünde inşa etmiş olduğumuz itimat ve takdir hislerine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu hisler tabi ki kendiliğinden oluşmaz. Duygulu, duyarlı, samimi, saygılı ve aynı zamanda ekonomik rasyonele dayanan gerçekleri sunmalıyız ki, yaşatabileceğimize inandığımız, dengeli bir yürüyüşe sahip MİLKAY Teknik Tekstil gerçekliği süreklilik arz etsin.

Bize ödediğiniz bedel karşılığında ürettiğimiz değer kaliteli olduğu müddetçe, sizin teveccühünüze mazhar olacağımızı hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. 2017 yılında daha güçlü, daha çalışkan, daha üretken bir MİLKAY olarak iş başındayız. 

Tüm faaliyetlerimizde ilham kaynağımızın Ülkemizin güzide ve değerli firmalarından aldığımız samimiyetinin ve gücünün katkısı olduğunu biliyor, bu samimiyet için tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

MİLKAY birlikte başarmanın verdiği heyecan ve mutlulukla yeni bir yıla girmişken, yeni faaliyet yılının tüm paydaşlarımıza hayırlı, bereketli bol kazançlı bir yıl olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

Tahir NURSAÇAN
Genel Müdür