MİLKAY TEKNİK TEKSTİL A.Ş.

1995 yılında kurulan firmamız Yaylı Yatak, Yaylı Kanepe, Otomotiv, Mobilya ve İzolasyon sektöründe kullanılan keçe ve vatkaların üretimini yapmaktadır. Sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak itina ile ürettiğimiz ürünlerimizi yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı pazarlarına da sunmaktayız.

İLETİŞİM
  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi,
    10 Cadde No:30 Kayseri/TÜRKİYE
  • Telefon:+90 352 321 17 51
  • Faks:+90 352 321 17 64
  • Email:info@milkay.com.tr

1995 yılında kurulan MİLKAY TEKNİK TEKSTİL A.Ş., Yaylı Yatak, Yaylı Kanepe, Otomotiv, Mobilya ve İzolasyon sektöründe kullanılan keçe ve vatkaların üretimini yapmaktadır. Sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak itina ile ürettiğimiz ürünlerimizi yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı pazarlarına da sunmaktayız.

Günlük 150 tonluk keçe kapasitesine sahip alanında dev bir kurum durumundayız. Gerçek anlamda bölgemizde bu güçle piyasaya keçe sunan yegâne firmayız. Müşterilerimizin ölçülü keçe siparişlerini bu güne kadar aksatmadan zamanında teslim ile yerine getirerek kendimizin olduğu kadar, tedarikçisi durumunda olduğumuz çoğu firmanın da kapasite artışlarına ve bu oranda büyümelerine ön ayak olmuşuzdur ve olmaya devam ediyoruz. Sektördeki stok ve alış maliyetlerini ciddi oranlarda düşürdüğümüz bir gerçektir.

Tüm bu imkânları değerlendiren müşterilerimiz MİLKAY'IN övgüye şayan yerini belirlemiştir.

1994 Yılındaki kuruluşunda İtalyan ortaklığı bulunan MİLKAY kelime olarak MİLANO VE KAYSERİ şehirlerinin ilk 3 harflerinden oluşmuştur.

Halen üretim faaliyetlerini ortaksız bir aile şirketi olarak devam ettirmekte ve Mobilya yoğun olmak üzere, Otomotiv, Beyaz Eşya, İnşaat gibi sektörlerin keçe tedarikini sağlamaktadır.

"Akıllı Seçim..."

MİLKAY TEKNİK TEKSTİL A.Ş.