MİLKAY TEKNİK TEKSTİL A.Ş.

1995 yılında kurulan firmamız Yaylı Yatak, Yaylı Kanepe, Otomotiv, Mobilya ve İzolasyon sektöründe kullanılan keçe ve vatkaların üretimini yapmaktadır. Sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak itina ile ürettiğimiz ürünlerimizi yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı pazarlarına da sunmaktayız.

İLETİŞİM
  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi,
    10 Cadde No:30 Kayseri/TÜRKİYE
  • Telefon:+90 352 321 17 51
  • Faks:+90 352 321 17 64
  • Email:info@milkay.com.tr
Milkay

Başkanın Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

Sunduğumuz ürünlerin ve değerlerin karşılık görmesi, sizlerin zihninde ve gönlünde inşa etmiş olduğumuz itimat ve takdir hislerine sıkı sıkıya bağlıdır. Bu hisler tabi ki kendiliğinden oluşmaz. Duygulu, duyarlı, samimi, saygılı ve aynı zamanda ekonomik rasyonele dayanan gerçekleri sunmalıyız ki, yaşatabileceğimize inandığımız, dengeli bir yürüyüşe sahip MİLKAY Teknik Tekstil gerçekliği süreklilik arz etsin.

Bize ödediğiniz bedel karşılığında ürettiğimiz değer kaliteli olduğu müddetçe, sizin teveccühünüze mazhar olacağımızı hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. 2019 yılında daha güçlü, daha çalışkan, daha üretken bir MİLKAY olarak iş başındayız.

Tüm faaliyetlerimizde ilham kaynağımızın Ülkemizin güzide ve değerli firmalarından aldığımız samimiyetinin ve gücünün katkısı olduğunu biliyor, bu samimiyet için tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

MİLKAY birlikte başarmanın verdiği heyecan ve mutlulukla yeni bir yıla girmişken, yeni faaliyet yılının tüm paydaşlarımıza hayırlı, bereketli bol kazançlı bir yıl olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla,

"MİLKAY TEKNİK TEKSTİL A.Ş., Akıllı Seçim..."

Tahir NURSAÇAN
Genel Müdür
MİLKAY TEKNİK TEKSTİL A.Ş.